sestdiena, 2007. gada 29. decembris

šaha frīka džemperisMan kā noprotiet patīk nodarboties ar rokdarbiem, bet manam draugam lielā aizraušanās ir šahs. Reiz sākām mētāt idejas kā šis divas aizraušanās mēs varētu apvienot. Protams, protams, man bija jāiemācās šahs un draugam bija jāiemācās adīt. Es māku, varu varbūt ne vienu vien iesācēju uzvarēt. Arī mans draugs māk adīt. Uzadīja bērniņam bikses.
Bet vēl interesantāka ideja likās uzadīt praktisku džemperi, kuru varētu izmantot kā šaha galdiņu. Tad nu vasarā pāris nedēļas pirms Zviedrijas šaha čempionāta, kurā mans draugs piedalījās metāmies šo ideju īstenot. Gājām uz dziju veikalu un iepirkām dziju no
Schachenmayr nomotta Catania 100% kokvilna, krāsa 0162 un 0130. Vēl izmantoju melnu kokvilnas dziju,kas man mājās jau bija.Uzadīju ātri, jo bija interesanti, ilgāko laiku (vēl dažus mēnešus) paņēma burtiņu un cipariņu uzšūšana šaha nomenkulatūrai.
Tagad mans draugs teju katrā šaha kluba spēlē vai turnīrā valkā šo džemperi. Neba ka nu tas palīdzētu uzvarēt... vienkārši norāda uz šaha trakumu ;o)

2 komentāri:

Anonīms teica...

neizskatās, ka viņš to būtu uzvilcis labprātīgi :)

Bet vispār interesants blogs. Līdz šim nemaz nezināju, ka šāds blogs eksistē. Apsveicama lieta

dace teica...

kāds interesants komentārs! Līdz šim nezināju ka šādi komentāri eksistē. Tā tik turpināt!
Nu un par to uzvilkšanu- būs jau vien jāpiekrīt, ka no malas laikam visu labāk var redzēt..... :)