ceturtdiena, 2012. gada 7. jūnijs

Izstādē, Lapu u.c.

tikai viena no 2-3 istabām ar koku lapām.
 Izstādes atklāšanā bija tieši tā kā es biju iedomājusies. Milzīgs daudzums kreativitātes, liela apbrīna un cieņa izdomai un prasmēm. Bet es daudz nerakstīšu, skatieties bildes! Saprotams ka es nevarēšu šeit ielikt visas 2000 lapu bildes (kuras es protams nesabildēju) bet mazu daļu! Bez tam viena istaba atvēlēta darbībai- var brodierēt, griezt kokā, izšūt u.c. Tur es ar vecāko bērnu pavadīju daudz laika pirms mūs izmeta ārā plkst. 20.00.

Un ja vien līdz 2. septembrim jums pagadās pabūt Stokholmā NOTEIKTI aizejiet uz Liljevalchs izstāžu zāli uzņemt kreativitātes vitamīnus!
 
Reku mūsējā!

vienpadsmitā stundaspermatozoīdi


volānšaļļu lapa

Vārdu spēle: Löv ir lapa.

ja pieskaras viņas lūpiņām, galva griežas apkārt un smejās :Dbez lapām ir vēl citas izstādes tēmas. Tūrun stāv uz adītiem un brodierētiem cimdiņiem

Zviedru krāsainie raksti

4 komentāri:

Zkss teica...

Paldies,paldies, paldies!!!!
Fenomenāli!! Cilvēka prāts un izdoma ir tik unikālas! Kad redzu kopā tik daudz kreativitātes-atliek vien noelsties un ieplest acis-cik mēs, cilvēki, esam unikāli un daudzveidīgi!
Paldies par ieskatu!

dace teica...

Piekrītu par visiem 100%!

Elīna teica...

Mī un žē, turp jau jāiet vismaz 10 reižu, lai visas lapas apskatītu, jo tās tik cieši kopā saliktas :) vispār jau pārāk cieši, manuprāt, bet droši vien jau telpa ir tik liela, cik tā ir.

Inga teica...

Cik feini un daudzveidīgi! šo gribētu redzēt klātienē, tur tiešām ir ko skatīt, nebrīnos, ka Tevi "izmeta" laukā:D