ceturtdiena, 2013. gada 21. februāris

Brazīļu spīguļojošā šallīte

Ja atmiņa mani neviļ, tad vienā dziju veikalu apmeklējuma reizē, kad tur biju kopā ar vecāko bērnu viņa man ielika groziņā pūkainu poliestera dziju ar fliteriem. Vispār man jau viņai grūti pateikt nē, lai arī pēc maniem ieskatiem dzija ir pabriesmīga. Reiz gan pateicu nē, kad viņa mēģināja ielikt grozā super smalku dziju kuras 50g maksāja 200 SEK (16 Ls) :)

Un dažas dienas atpakaļ viens kaimiņu bērns bija uzlicis tādu pūkainu, mīkstu šallīti. Aprunājām šalles ar bērnu un bērna mammu un mans bērns sūdzējās, ka viņai gan mamma adot dažas, bet visas kož... Tā notikums, pēc notikuma, sarunas un domas, un ieraudzīju vakar maisā šito fici no Schachenmayr Nomotta, Brazilia Glitter. Eh, domāju, būs par fici mazāk! Adatas 8 mm, 15 valdziņi, 3 labiski, 3 kreiliski, pēc trīs kārtām mainām otrādāk  un pēc pāris stundām šallīte gatava!
Mammas adītā šallīte un Artígas vingrināšanās kaligrāfijā. 

3 komentāri:

Inga teica...

Vai tad fliteri nekodelējas?

dace teica...

Nav ne jausmas!

Ieva Zavjalova teica...

Feina šallīte! Un meitiņa liela izaugusi!
Manai ir tikusi tāda tipa akrila dzija,un ar vēl neesmu atradusi pielietojumu. Pati jau nepirku,tika uzdāvināta,lai mammma uzada šalli. Tā kā nāksies man ar adīt šalli! :D