svētdiena, 2013. gada 17. februāris

Šūšanas festivāls, pavasaris, 2013

Piektdien devos uz pavasara šūšanas festivālu. Vienmēr biju gājusi rudenī (tas notiek 2x gadā), bet šoreiz gribēju apskatīties ar savām acīm vai kas ir savādāk. Nu tiešām nekas. :D 
Pašai liekas ka dziju iepirku krietni mazāk nekā citas reizes, bet daļu nu tādu *no dārgā gala*. Pirmoreiz nopirku Noro pamēģināšanai. Sāku ar Noro Sekku. Divas ficītes zīda dzijas no Lienes. 2fices lins un citas ko redziet attēlā.

Šoreiz atkal daudz nedzijas lietas. Nopirku DIY komplektiņus ko nest uz bērnu viesībām kā dāvanas. Jaunās KnitPro Karbonz  adatas, maza izmēra, būs interesanti pamēģināt. Un žurnālus, žurnālus. Zviedrijā kioskā jauni adīšanas žurnālus maksā aptuveni no 50 SEK līdz 130 SEK. Šeit bija piedāvājums 10 gabali par 150 SEK. Galu galā dabūju 13 gb par 200 SEK. Pati ļoti apmierināta, 13 žurnāliņu spar 2 cenu! Un tie Designer Knitting ļoti ļoti labi, ne tikai modeļus un reklāmas saturoši, bet arī daudz knifiņus un labas pamācības. Pirmajā vakarā aizlasījos un jau daudz ko iemācījos. Šeit viens mazs stūra skats uz mesu:

Un te gribēju parādīt cik demokrātiski organizētāji ir atstājuši vietu cilvēkiem, kuri ņem līdzu savu ēdienu un dzērienu, lai uzņemtu enerģiju mesas apmeklēšanai. Ir arī restorāni un kafejnīcas kur paēst, bet šis *zviedru* koncepts man patīk. Arī pārsvarā visos muzejos ir vietas kur paēst savu pikniku. Lai arī mesa ir diezgan liela *naudas slaukšana* tā neizpaužas visās jomās. 

3 komentāri:

Ilze teica...

Pilnīgi šausmas, cik feinas dzijas sapirktas. Es šogad esmu nolēmusi pirkt mazāk. Gribēju ar sevi sarunāt nepirkt nemaz, bet tas jau nav reāli.

andrasballe teica...

Foršs gan tāds dziju pasākums pie Jums & Tavi jaunie krājumi jo vairāk. ;) Mani favorīti tie kamoliņi, kas saucas Jang Jawool Magic - superīgas krāsas izskatās :) Ko Tu adīsi no visiem šitiem smukumiem? :)

dace teica...

Es vēl padomāšu, bet ir ieplānotas dažas mežģīņšalles. No lina šķīvju paliknīši. No Lanett merīnvilnas mauči. No Rauma finull latviešu cimdi! :) Plāni lieli, redzēsim kas realizēsies!